Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Stavbyvedoucí TZB

vloženo:16.2.2021
firma:Schulte TZB
jméno:Kristýna Patenidisova
kontakt:kariera@schulte-tzb.czera@schulte-tzb.cz

Úspěšná česká společnost Schulte TZB, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1998 v oboru projekce, dodávky a servis technického zařízení budov hledá nového kolegu do svého týmu k trvalému pracovnímu poměru na pozici:

Náplň práce:
  • řízení a koordinace stavby v oboru technická zařízení budov
  • koordinace činností a subdodavatelů
  • kontrola kvality prací
  • kontrola a zajištění včasných dodávek materiálu, materiálně technické zabezpečení stavby
  • kontrolní prohlídky stavby, účast na kontrolních dnech, řešení reklamací a neshod
Požadujeme:
  • vyučení v oboru/ SŠ vzdělání směru stavebním nebo technická zařízení budov
  • praxe a zkušenosti s koordinací a řízením stavebního projektu výhodou
  • znalost MS Office
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • systematičnost, zodpovědnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů
  • časová flexibilita a spolehlivost
  • ŘP sk. B a ochota cestovat podmínkou
  • znalost AJ, NJ výhodou
Nabízíme:
  • zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu
  • nadprůměrné platební podmínky
  • zázemí prosperující společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • zaměstnanecké výhody (např. stravenky, možnost dalšího vzdělávání)