Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Pracovník realizačního týmu

vloženo:2.2.2021
firma:ASIO TECH, spol. s r.o.
jméno:Helena Polášková
kontakt:polaskova@asio.cz
region:Jihomoravský kraj

Společnost ASIO TECH, spol. s r.o., podnikající více než 25 let v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských zařízení, zabývající se též šetrným hospodařením s vodou a inovativními řešeními, expandující jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, hledá vhodného kandidáta na pozici "Pracovník realizačního týmu".

Odborné požadavky:
  • VŠ nebo SPŠ se zaměřením na stavebnictví či vodní hospodářství
  • praxe na pozici realizátora vítána
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • dobrá znalost anglického jazyka (není podmínkou)
  • ŘP skupiny B, znalost technologických procesů čištění výhodou
  • autorizace v některém z oboru stavitelství je výhodou
Osobnostní předpoklady:
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • ochota cestovat po ČR občas i zahraničí
  • ochota splnit úkol v termínu i za cenu vyššího pracovního nasazení
  • schopnost samostatně pracovat na zadaném úkolu
  • vést tým lidí, subdodavatelů
Náplň práce:
  • příprava a řízení průběhu realizace zakázky
  • komunikace s dodavateli a investory
  • řízení nákupu zboží a služeb
Nabízíme:
  • zajímavou práci s možností využití vlastní iniciativy
  • práci v dynamickém a přátelském týmu
  • mzdu s procentuální motivační složkou
  • automobil i pro osobní využití
  • mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké benefity
  • profesionální vzdělávání – semináře, odborné konference

Životopisy zasílejte na: polaskova@asio.cz