Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Skladník/pracovník logistiky

vloženo:19.11.2020
firma:Evora CZ, s.r.o.
jméno:Bc. Petra Bílková
kontakt:info@evora.cz, tel. +420 722 150 190
region:Jihomoravský kraj

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.

Nástup: dle dohody

Provozovna firmy: Brno - Šlapanice

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Odpovědnost za stav skladu, evidenci a administrativu.
  • Naskladňování a kontrola skladového hospodářství.
  • Příjem a výdej materiálu, převoz materiálu, manipulace se zbožím.
  • Práce na PC.•Tvorba průběžných inventur.
  • Řízení dodávky.
NABÍZÍME
  • Práci na plný úvazek ve stabilní české firmě.
  • Jednosměnný provoz, počátek směny v 6:00.
  • Zaučení.
  • Práci ve férovém pracovním týmu.
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření.
  • Stravenky 100,-/den.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Plat 25000 Kč.
POŽADUJEME
  • Máš praxi na podobné pozici minimálně 1 rok.
  • Zkušenosti s evidencí zboží.
  • Ovládáš práci na PC.
  • Jsi spolehlivý/á, samostatný/á, zodpovědný/á.
  • Máš chuť učit se novým věcem.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Jsi manuálně zručný/á, precizní.
  • Vlastníš řidičský průkaz sk. B.

Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete životopis na info@evora.cz nebo volejte na tel. +420 722 150 190.