Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Softwarový vývojář se zaměřením na webový frontend (m/ž)

vloženo:9.11.2020
firma:Kermi s.r.o.
region:Plzeňský kraj

Pokud chcete mít zaměstnání, kde můžete co nejvíce využít své silné stránky a hledáte zaměstnavatele, který vás podporuje a na kterého se můžete spolehnout, pak se rozhodujete správně pro Kermi - jednoho z předních výrobců a dodavatelů otopných těles a sprchových koutů. Top kvalita je slovo, které nás vystihuje. Angažovanost, odpovědnost, důvěra a spolupráce – tyto hodnoty jsou ve společnosti Kermi odedávna podstatnou součástí firemní kultury. Přijďte k nám a staňte se součástí rodiny Kermi.

Náplň práce:
  • vývoj a návrh webových aplikací
  • tvorba a specifikace požadavků a návrh softwarových architektur
  • vývoj v oblasti internetových portálových systémů, inteligentních produktů tepelné techniky a produktů inteligentní domácnosti
Požadujeme:
  • dokončené studium v oblasti IT nebo v příbuzném oboru
  • dobrá znalost ve vývoji a návrhu webových rozhraní
  • zkušenosti s Javascriptovými Frameworky Vue.JS nebo AngularJS
  • výhodou znalosti dalších Javascriptových Frameworků (např. SAP UI5, Angular2 nebo React) a tvorba jednotkových testů
  • dobrá znalost AJ, znalost NJ velkou výhodou
  • dobrá schopnost abstrakce, silné analytické schopnosti a zájem o nové věci
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční a letní prémie
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti dojezdu až 5.400,-
  • dopravné paušál
  • stravenky v hodnotě 80,- Kč, firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné roční zhodnocování mzdy
  • jazykové kurzy, odborná školení
  • výhodné telefonní tarify
  • příspěvek na kulturní a sportovní aktivity