Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Obchodně - technický poradce

vloženo:27.7.2020
firma:Thermo-control CZ s.r.o.
jméno:Ing. Tereza Peloušková
kontakt:t.pelouskova@thermo-control.cz
region:Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Společnost Thermo-control CZ s.r.o., která je oficiálním distributorem termostatů a regulační techniky značky SALUS v ČR, hledá do svého týmu kolegu na pozici obchodně-technického poradce pro oblast Čechy.

Náplň práce:
  • komplexní péče o zákazníky, převážně montážní firmy
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • technická podpora zákazníkům přímo v terénu
  • zpracování poptávek a tvorba nabídek
  • prezentace a školení stávajících a potenciálních zákazníků
  • úzká spolupráce s obchodním týmem
  • komunikace s dodavateli v zahraničí
Požadavky:
  • velmi dobrou znalost v topenářském a elektroinstalačním oboru
  • angličtina na běžné komunikační úrovni (mluvená a psaná)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • spolehlivost a samostatnost
  • ochotu cestovat
  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru a vyhláška č.50 výhodou
Nabízíme:
  • zázemí stabilní české firmy
  • odpovídající platové podmínky
  • práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu
  • zaměstnanecké benefity
  • práci na HPP
  • firemní vůz, notebook, mobilní telefon