Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Samostatný technický pracovník MaR

vloženo:21.7.2020
firma:NEKO KLIMA, s.r.o.
jméno:Jitka Vlasáková
kontakt:nekoklima@neko.cz
region:Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj

NEKO KLIMA, s.r.o. je firma s dlouholetou zkušeností, která poskytuje komplexní řešení pro zakázky na základě aktuálních technologických trendů. Zabýváme se projektováním, dodávkami, montáží a servisem klimatizačních zařízení především pro firemní a průmyslové využití. Jsme profesionálním dodavatelem non IT vybavení pro datová centra, klimatizace kancelářských a obchodních prostor a průmyslové klimatizace a vzduchotechniky. Nabízíme komplexní řešení od projektu až po dlouhodobý servis. Máme vlastní projekční oddělení, servis i dispečerské pracoviště s provozem 24/365.

Nástup: dle dohody

Provozovna firmy: Jihlava

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Komunikace se zákazníky
  • Tvorba projektů MaR pro vzduchotechniku, chlazení, topení ve všech stupních projektu
  • Tvorba rozpočtů
  • Zpracování návrhu řešení a výkresové dokumentace
  • Práce v terénu
  • Řízení zakázek
  • Technické poradenství pro zákazníky – konzultace před a během návrhu
NABÍZÍME
  • Práci na plný úvazek ve stabilní české firmě
  • Práci ve férovém pracovním týmu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Placené přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba s možností home-office
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na dovolenou
PŘEDPOKLADY
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru se zaměřím na elektro, MaR
  • Znalost práce v softwaru AutoCAD
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Samostatnost, odpovědnost a proaktivita
  • Chuť učit se novým věcem
  • Znalost problematiky chlazení, hydrauliky vodních rozvodů, vzduchotechniky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost Aj či Nj (výhodou)
  • Chuť pracovat v mladém kolektivu

Hledáme komunikativního pracovníka s čestným přístupem k životu. Nabízíme pozici pro dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU zašlete, prosím, svůj životopis na nekoklima@neko.cz