Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik montáže kotlů

vloženo:9.7.2020
firma:Pražská plynárenská, a. s.
jméno:Tomáš Hájek
kontakt:tomas.hajek@ppas.cz
region:Praha

Máte zkušenosti s montáží plynových kotlů?
Jste flexibilní a hledáte zajímavé zaměstnání v oblasti vytápění?
Tak právě vám nabízíme pozici technika montáže kotlů.

Náplň práce:
  • zajištění instalace a výměny plynového kotle u zákazníka
  • sestavení cenové nabídky a návrh vhodného řešení instalace
  • objednávání materiálu a zařízení pro montážní tým (úzká spolupráce)
  • komunikace se zákazníkem a technickými zástupci výrobců
Požadujeme:
  • zkušenosti s montáží plynových bytových kotlů (do 50kW)
  • praxi v oboru vytápění výhodou
  • znalost materiálů a montáží
  • řidičský průkaz sk. B
  • časovou flexibilitu
  • pozice je vhodná i pro absolventy
Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti
  • pracoviště s dobrou dopravní dostupností
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zajímavý benefitní účet zaměstnance (Caféterie)
  • zvýhodněná mobilní volání a internet v mobilu (i pro rodinné příslušníky)
  • parkoviště pro zaměstnance

Nástup možný ihned.

Pracovní pozice se nachází v dceřiné společnosti Prometheus, energetické služby, a. s.