Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Manažer rozvoje produktu

vloženo:13.5.2020
firma:PORSENNA o.p.s.
jméno:Vendula Kováčová
kontakt:774367768
region:Praha
Koho hledáme

Pro další rozvoj naší společnosti hledáme nového člena týmu pro řešení rozvoje produktu SW nástroje pro města a obce v oblasti energetického managementu.

Náplň práce
  • rozvoj produktu pro energetický management určený primárně pro místní samosprávy
  • spolupráce na řešení projektů v oblasti udržitelného hospodaření, energetického plánování,
  • adaptace budov a sídel na změnu klimatu, apod.
  • péče o klienty, řešení jejich požadavků na vývoj (práce se softwarem pro správu energetického
  • managementu http://www.energetickymanagement.cz/) – nejedná se o helpdesk
  • spolupráce při zpracování informačních materiálů na podporu produktu
  • administrace projektů, příprava podkladů, cenových nabídek, meetingů a organizační práce
  • vyhledávání nových příležitostí ve veřejných zakázkách a dotačních programech
  • spolupráce na administraci veřejných zakázek pro zajištění nákupu energie pro zákazníky
  • případná spolupráce na mezinárodních projektech v oboru hospodaření s energií a energetického managementu
Požadujeme
  • vzdělání minimálně středoškolské s maturitou
  • prezentační a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • odpovědnost, smysl pro pořádek, pečlivost, flexibilitu, samostatnost, loajalita
  • znalost MS Office – Word a Excel minimálně na úrovni pokročilý, výhodou je úroveň expert
  • znalost angličtiny pro běžnou komunikaci, zejména písemnou
  • předchozí pracovní zkušenost (alespoň krátkodobá)
  • ochotu se učit a vzdělávat, pracovat na zvyšování efektivity a zdokonalování pracovních procesů
Výhodou je
  • zkušenost s jednáním ve veřejném sektoru – samosprávě
  • znalosti v oblasti energetického managementu, energetiky, energetických úspor
  • vzdělání se zaměřením na ekonomiku a administrativu, technický background, nebo naopak
  • reference od bývalého zaměstnavatele
  • znalost dalšího cizího jazyka (např. němčina)
Nabízíme
  • možnost plného i zkráceného pracovního úvazku
  • možnost práce z domova (po zapracování)
  • práci v perspektivním a žádaném oboru
  • flexibilní pracovní dobu a další benefity
  • kompletní zaškolení, podporu v rámci týmu a možnost odborného růstu
  • platové podmínky odpovídající požadavkům a schopnostem - konkrétní výše mzdy závisí na zkušenosti, přístupu k práci a na velikosti úvazku
Termín nástupu
  • v nejbližším možném termínu či po domluvě