Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Servisní technik – tepelná čerpadla

vloženo:4.2.2020
firma:Veskom, spol. s r.o.
jméno:Ing. Markéta Kotěrová
kontakt:koterova@veskom.cz
region:Praha, Jihočeský kraj

Do našeho týmu v Praze i v Českých Budějovicích hledáme posilu – servisního technika v oboru tepelných čerpadel.

Kdo jsme:

Společnost VESKOM, spol. s. r. o. byla založena v prosinci roku 1991. Od samotného počátku si společníci stanovili cíl vybudovat spolčenost, která bude lídrem na trhu ve svém oboru. V současné době jsme předním dodavatelem komplexních služeb v oblastech stlačeného vzduchu, vytápění, průmyslového chlazení a dalších podporujících činností. Mezi naše odběratele patří především zákazníci z řad automobilového, energetického, plastikářského a potravinářského průmyslu. Spolupracujeme s významnými značkami světového trhu. Našimi partnery jsou MTA, Alfa Laval, Gardner Denver, IVT a mnoho dalších.

Pracovní náplň:
  • provádění servisu a oprav švédských tepelných čerpadel IVT,
  • uváděni zařízení do provozu - start up,
  • drobné instalační práce - připojení el. + vodo/topo,
  • čištění a diagnostika tepelných výměníků,
  • servis zařízení v regionech Praha, Střední Čechy a Liberecký kraj.
Požadujeme:
  • chut’ zapojit se do našeho servisního týmu,
  • radost ze smysluplné práce (umět pomáhat druhým v nouzi),
  • touhu dále se rozvíjet v oboru a přijímat nové výzvy (technologický pokrok),
  • výuční list v oboru instalatér - topenář, nebo elektrikář (vyhláška 50),
  • znalost základní práce s PC,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • praxe v oboru výhodou.
Nabízíme:
  • sebevzdělávání v rámci oboru - rozšíření znalostí v oboru chladící techniky a tepelných čerpadel (kontroly těsnosti dle legislativy EU),
  • přátelské zázemí,
  • týmovou podporu v průběhu celé vzájemné spolupráce,
  • osobní rozvoj měkkých dovedností,
  • respektování vlastní osobnosti,
  • volnou pracovní dobu => částečně práci z domova,
  • služební automobil,
  • mobilní telefon - dle vlastního výběru,
  • notebook x teblet,
  • další firemní benefity (stravenky v hodnotě 100,- Kč, prodloužená dovolená, MultiSport card, a další).