Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projektant Gastronomických provozů

vloženo:4.2.2020
firma:RM Gastro
jméno:Jana Zemanová
kontakt:jana.zemanova@rmgastro.com
region:Praha, Středočeský kraj

Náplň práce
  • kompletní zpracování projektů (projektová dokumentace, cenová nabídka, technologické zajištění, zpracování podkladů pro stavební a instalatérské práce)
  • příprava a dohled nad realizací zakázek
  • jednání s obchodními partnery, investory, stavebními firmami, architekty + předkládání řešení, aktivní prodej produktů
  • zpracování gastroprojektu v AutoCad
  • podpora značky + prodej produktů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
  • znalost práce na PC (Autocad, Word, Excel, Outlook, Internet)
  • schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
  • spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita, loajalita
Nabízíme
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • spolupráci na zajímavých projektech
  • zajímavé finanční ohodnocení