Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik/Elektrikář/údržbář - Český Krumlov

vloženo:30.1.2020
firma:ISS Facility Services s.r.o.
jméno:Barbora Hošková
kontakt:barbora.hoskova@cz.issworld.com
region:Jihočeský kraj

Chcete pracovat ve velké mezinárodní prestižní firmě?
Jste zručný a máte chuť pracovat ?
Tak čtěte dále!
ISS Facility Services s.r.o. hledá pro svého významného zákazníka, sídlící v Českém Krumlově nového kolegu / kolegyni na pozici Technik/elektrikář/údržbář

Náplň práce:
  • Odpovídá za dodržení termínů servis/revize na všech objektech
  • Provádí preventivní údržbu a revize technologií dle nastaveného
  • plánu
  • Zajišťuje reaktivní údržbu technologií
  • Zajišťuje opravy technologií budovy prostřednictvím subdodavatelů
  • Zajišťuje helpdesk požadavky ze systému na mimořádnou údržbu
  • Podporuje inovace, přichází s návrhy na zlepšení
  • Spolupodílí se na přípravě podkladů pro reklamační řízení
  • Eviduje v systému revizní a servisní zprávy
  • Řeší havarijní stavy technologických celků budov
  • Držení pohotovostních služeb

Místo výkonu práce - Český Krumlov
Pružná pracovní doba od Po - Pá ( 40h/týdně) + pohotovost

Nabízíme:
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 do 1.000V
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Práce s PC
Nabízíme:
  • Práce na HPP
  • Odpovídající platové podmínky
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Firemní benefity