Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Pracovník technického dispečinku - Kutná Hora

vloženo:15.1.2020
firma:ISS Facility Services s.r.o., Antala Staška 38/510 - Praha 140 00
jméno:Barbora Hošková
kontakt:barbora.hoskova@cz.issworld.com
region:Středočeský kraj

Chcete pracovat ve velké mezinárodní prestižní firmě?
Jste zručný a máte elektro vzdělání?
Tak čtěte dále!

ISS Facility Services s.r.o. hledá pro svého významného zákazníka, největšího tabákového výrobce v ČR, nového kolegu / kolegyni na pozici Pracovníka technického dispečinku

Náplň práce:
  • dohled nad chodem energo dispečerského střediska
  • obsluha řídícího systému automatizace budov Siemens
  • diagnostika závad technických zařízení budov, vzduchotechniky, ohřev topné vody, ohřev TUV, obsluha parních plynových kotlů, kompresorů tlakového vzduchu, zdrojů chladící vody pro klimatizace, MaR
  • sledování spotřeby energie s analýzou efektivního využití zařízení
  • provádění drobných oprav zařízení
  • možnost přicházet s novými nápady a návrhy
Požadujeme:
  • minimálně SOU/výuční list v oboru elektro
  • platné osvědčení vyhlášky č. 50 /1978 Sb. § 6 podmínkou
  • zkušenosti s údržbou technických zařízení budov
  • základní dovednosti práce na PC
  • pracovní režim - nepřetržitý provoz
  • chuť pracovat
Nabízíme:
  • perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti.
  • mladý kolektiv
  • možnost pracovat s nejmodernějším technickým zařízením
  • nástupní plat min. 30 000,- Kč + cca 10% příplatky za směnnost dle legislativy ČR
  • po zkušební době navýšení platu dle prokázaných dovedností
  • kvalitní zaškolení na pracovišti, získání dalších oprávnění – topičský průkaz atd.
  • finanční motivační program na měsíční bázi
  • nápoje zdarma
  • pravidelný platový růst
  • stravenky v 80,- Kč