Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Mistr technické správy budovy Liberec

vloženo:15.1.2020
firma:ISS Facility Services s.r.o., Antala Staška 38/510 - Praha 140 00
jméno:Barbora Hošková
kontakt:barbora.hoskova@cz.issworld.com
region:Liberecký kraj

Náplň práce
  • Řízení údržby nemovitosti a technická správa budovy
  • Kontrola a zajištění preventivní a reaktivní údržby
  • Zajišťování pravidelných revizí
  • Vedení týmu údržbářů
  • Montážní a servisní práce, drobné opravy
  • Komunikace s klientem
  • Dodržování BOZP a PO
Požadujeme
  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti a technické znalosti v obdobné pozici
  • Základní znalost práce na PC
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. §6
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
  • Příjemné vystupování a prozákaznické smýšlení
Nabízíme
  • Perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost pracovat s moderním technickým zařízením
  • Odborná školení, získání dalších oprávnění
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní pojištění, stravenky,..
  • Zajištění MultiSport karty
  • Příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí
Nástup možný ihned