Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Koordinátor údržby budov pro oblast Střední Čechy ( Kutná Hora)

vloženo:15.1.2020
firma:ISS Facility Services s.r.o., Antala Staška 38/510 - Praha 140 00
jméno:Barbora Hošková
kontakt:barbora.hoskova@cz.issworld.com
region:Středočeský kraj

Náplň práce
  • Řízení údržby nemovitostí a TSB - technická správa, revize, údržba
  • Kontrola zajišťování preventivní a reaktivní údržby, vytváření nových a aktualizace stávajících plánů údržby
  • Vedení týmu údržbářů
  • Řízení a kontrola dodržování rozpočtů údržby
  • Kontrola dodržování BOZP
  • Řízení stavebních prací
  • Komunikace s klientem
  • Vedení a archivace technické dokumentace
  • Účast na výběrových řízeních subdodavatelů
Požadujeme
  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Platné osvědčení vyhlášky č. 50 /1978 Sb. § 6
  • Znalost práce na PC (MS Excel/Word/Outlook)
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
Nabízíme
  • Perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost pracovat s moderním technickým zařízením
  • Odborná školení, získání dalších oprávnění
  • Možnost dalšího profesního růstu