Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik údržby budov - Ústecký a Liberecký kraj

vloženo:15.1.2020
firma:ISS Facility Services s.r.o., Antala Staška 38/510 - Praha 140 00
jméno:Barbora Hošková
kontakt:barbora.hoskova@cz.issworld.com
region:Liberecký kraj, Ústecký kraj

Do svého týmu, hledáme vhodného uchazeče na pozici
Technik/údržbář

Náplň práce:
  • Kontrola a pravidelná údržba zařízení budov
  • Preventivní prohlídky a jejich evidence
  • Zajištění odstraňování závad

Místo výkonu: region Ústecko, Liberecko a okolí

Očekáváme:
  • SŠ/SOU technického zaměření nebo praxi v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. § 6 / není podmínkou
  • Trestní bezúhonnost
  • Základní dovednost práce s PC- výhodou
  • Znalost VZT a klimatizace, MaR - výhodou
  • Manuální zručnost
Nabízíme:
  • Práce na HPP
  • Mzda dohodou
  • Odpovídající platové podmínky
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Firemní benefity – např. stravenky, vozidlo k soukromému užívání atd.