Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Technik, obchodník - centrální průmyslové a centrální domácí vysavače

vloženo:11.12.2019
firma:Beam ČR
jméno:Ondřej Čermák
kontakt:ondrej.cermak@beam.cz
region:Praha, Středočeský kraj

Návrh řešení centrálních vysavačů jak v domácnostech, tak v průmyslových objektech, cenové nabídky, jednání s klienty, koordinace realizace

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Vytváření cenových nabídek včetně technického řešení na dodávky centrálních vysavačů v průmyslových provozech i domácnostech
  • Zakreslování návrhů do stavebních výkresů
  • Zaměření na místě stavby, koordinace realizace
  • Zajištění termínů montáží a předání podkladů montážním pracovníkům
  • Vedení evidence zakázek a předání podkladů k fakturaci
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Vyhledávání obchodních případů
CO POŽADUJEME:
  • VŠ /SŠ/ technického směru - obor TZB nebo strojní výhodou
  • Uživatelská znalost PC, AutoCAD
  • Angličtina – mírně pokročilý
  • Znalost technické dokumentace
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti
  • Komunikativnost, příjemné vystupování, schopnost týmové práce
  • Řidičské oprávnění skupiny B
CO NABÍZÍME:
  • Moderní zázemí stabilní společnosti s parkováním v areálu firmy
  • Služební vůz na cestu do/z práce a k zákazníkům
  • Pestrou pracovní činnost, další profesní růst
  • Motivující finanční ohodnocení (provize ze zakázek), stravenky a 13. plat
  • Příjemný kolektiv, pracoviště v Jesenici u Prahy nebo na Praze 10

Kontakt:
Ondřej Čermák
ondrej.cermak@beam.cz
721 401 405