Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Servisní technik a montážník

vloženo:7.11.2019
firma:BEAM ČR
jméno:Ondřej Čermák
kontakt:ondrej.cermak@beam.cz
region:Praha, Středočeský kraj

Servisní práce na systémech centrálních vysavačů v průmyslových areálech i domácnostech a ventilačních systémů s rekuperací tepla. Příležitostné montáže a zprovoznění systémů.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Servisní práce a práce údržby systémů centrálních vysavačů jak v domácnostech, tak v průmyslových areálech.
  • Servisní práce a práce údržby systémů řízeného větrání s rekuperací tepla
  • Zpracování návrhů a nabídek oprav
  • Komunikace se zákazníkem, dojednávání termínů servisu
  • Vedení evidence servisů a předání podkladů k fakturaci
  • Příležitostné montážní práce (především montáž rozvodů a zprovoznění systémů)
CO POŽADUJEME:
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou technického směru
  • Manuální zručnost
  • Uživatelská znalost PC
  • Elektro vyhláška 50/1978 Sb. výhodou (nikoliv ale podmínkou)
  • Angličtina výhodou
  • Znalost technické dokumentace
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Příjemné vystupování
  • Aktivní přístup
  • Řidičské oprávnění skupiny B
CO NABÍZÍME:
  • Moderní zázemí stabilní společnosti
  • Parkování v areálu firmy
  • Služební vůz na cestu do/z práce a k zákazníkům
  • Plně vybavenou dílnu
  • Pestrou pracovní činnost, další profesní růst
  • Stravenky, prémie, 13. plat
  • Příjemný kolektiv, pracoviště v Jesenici u Prahy

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Jesenice u Prahy
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Prémie, Stravenky, 13. Plat

BEAM ČR - Malá rodinná firma o cca 12 zaměstnancích specializující se na realizaci domácích centrálních a průmyslových vysavačů a větracích systémů s mnohaletou tradicí.

KONTAKT:
Ondřej Čermák
Email: Ondrej.cermak@beam.cz
Mobil: 721 401 405
www.beam.cz