Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Provozní technik /elektrikář pro Východní Čechy

vloženo:5.11.2019
firma:ISS Facility Services s.r.o.
jméno:Barbora Hošková
kontakt:barbora.hoskova@cz.issworld.com
region:Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Vysočina

ISS Facility Services s.r.o přijme do svého týmu na Praze 10 zodpovědného a šikovného provozního technika.

Požadujeme:
  • elektro osvědčení o profesní kvalifikaci Elektrická zařízení 26-010-E (Elektrické
  • instalace 26-008-E nebo Elektrické rozvody 26-009 E)
  • vyhl. 50, § 6
  • praxe min. 5 let
  • spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
  • ŘP sk. B
Náplň práce:
  • činnosti související s odbornými pracemi v oblasti elektro dle § 6
  • drobné opravy a údržba na svěřených objektech
Nabízíme:
  • místo výkonu práce region VČ
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned
  • možnost využití vozidla i k soukr. účelům
  • stravenky