Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technicko-obchodní zástupce NIBE

vloženo:23.10.2019
firma:Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o.
jméno:Lenka Jehlíková
kontakt:326 370 982
region:Praha, Středočeský kraj

NIBE ENERGY SYSTEMS CZ je výhradním dodavatelem švédských tepelných čerpadel této značky na trhy České a Slovenské republiky s aktuálně největším podílem prodaných tepelných čerpadel v těchto regionech. Společnost NIBE má více než 60-ti letou tradici výroby vysoce efektivních zařízení pro vytápění a ohřev vody. Dlouhodobě vyvíjí tepelná čerpadla, která výrazně snižují energetickou náročnost budov a jsou šetrná k životnímu prostředí. Aktuálně hledáme vhodného kandidáta pro rozšíření našeho týmu na pozici:

Technicko-obchodní zástupce tepelných čerpadel NIBE pro oblast STŘEDNÍ ČECHY včetně Prahy

Co budete dělat:
  • samostatně vést obchodní případy
  • navrhovat a dimenzovat tepelná čerpadla a připravovat obchodních nabídek
  • zajišťovat obchodní podporu instalačních firem při jednání s konečnými uživateli
  • zabezpečovat technickou podporu instalačních firem při instalaci tepelných čerpadel
  • aktivně vyhledávat nové zákazníky
  • komunikovat se stávajícími obchodními partnery a projektanty TZB
  • prezentovat na výstavách a odborných konferencích
  • plánovat si rozvržení pracovní doby, práce z domova
Co byste měl/a umět a mít:
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenosti z oblasti TZB
  • základní znalosti z oboru regulace a elektro
  • znalosti z oboru vzduchotechniky vítány
  • dobré komunikační schopnosti
  • osobní zodpovědnost za výsledky ve svěřeném regionu
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • práce s PC (základy Excel, PowerPoint)
  • znalost AJ výhodou
Co vám nabízíme:
  • velmi dobré pracovní podmínky ve stabilní firmě s dlouholetou působností
  • dynamickou a různorodou práci
  • dobré finanční hodnocení včetně motivačních bonusů, 13. mzda
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky)
  • služební auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

Kontaktujte nás na prace@dzd.cz nebo prostřednictvím uvedeného odkazu.