Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Asistent regionálního technika - student

vloženo:19.9.2019
firma:DEK a.s.
jméno:Jitka Kratochvílová
kontakt:jitka.kratochvilova@dek-cz.com
region:Praha

DEK a.s. hledá pro svou dceřinou společnost Stavebniny DEK a.s., největšího dodavatele materiálů pro stavebnictví v ČR, v rámci své technické složky ATELIER DEK kolegu/ kolegyni na pozici: Asistent regionálního technika - student.

ATELIER DEK poskytuje všestrannou technickou podporu projektantům a architektům, investorům a realizačním firmám. ATELIER DEK se zabývá technickým poradenstvím, průzkumy a posudky, návrhy a projekty izolačních konstrukcí (střechy, fasády, spodní stavby, apod.), stavební fyzikou a energetikou, určování vhodnosti použitých materiálů atd.
Podrobněji viz www.atelier-dek.cz.

Pracovní náplň:
  • Podpora regionálních techniků
  • Spolupráce na technických výstupech kolegů
  • Administrace zakázek a objektů
  • Technické poradenství pro obchodní složky společnosti
  • Soustavné vzdělávání
Požadujeme:
  • Student VŠ stavební - obory týkající se pozemních staveb
  • Znalost práce na PC (Office, CAD)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilita
  • Možnost pracovat dva až tři dny v týdnu
Nabízíme:
  • Vlastní školící program
  • Praxi při studiu
  • Po absolvování VŠ je možné přejít na HPP
  • Zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Mladý kolektiv
  • Prostředí silné a stabilní firmy
  • Aktivní účast na rozvoji know how firmy