Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik - Plynař/tlakař

vloženo:11.9.2019
firma:ISS Facility Services s.r.o., Antala Staška 38/510 - Praha 140 00
jméno:Barbora Hošková
kontakt:702 264 800
region:Praha, Středočeský kraj

ISS charakterizují mnoholeté zkušenosti vyvíjením nových metod a technologií, stejně jako vysoká úroveň řízení služeb v celém jejich spektru.

Přijme do svého týmu kolegu na pozici : Technik - Plynař/tlakař pro oblast Čechy

Náplň práce
  • Provádění revizí tlakových a plynařských zařízení
  • Zpracovávání zprávy o revizi tlakových/plynařských zařízení
  • Zabezpečovat provoz a obsluhu plynárenského a tlakového zařízení
  • Vedení evidence termínů revizí zařízení, kontrola záznamů o prohlídkách
  • Zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení
Požadavky
  • Podmínkou osvědčení k činnosti - revize a zkoušky provozovaných tlakových a zařízení
  • vyučení v technickém oboru
  • Znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • Flexibilitu a ochotu cestovat po ČR
  • Aktivní řidič auto (ŘP skupina B)
Nabízíme
  • Stabilní místo v silné nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zajištění Multisport karty
  • Výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce na účet
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení