Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik - Plynař/tlakař

vloženo:10.9.2019
firma:ISS Facility Services s.r.o., Antala Staška 38/510 - Praha 140 00
jméno:Barbora Hošková
kontakt:702 264 800
region:Praha, Středočeský kraj

ISS Facility Services s.r.o. je součástí společnosti ISS, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901 a dnes je nejvýznamnějším světovým dodavatelem v oblasti Facility Services a globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facility služeb.

Přijme do svého týmu zodpovědného a pracovitého plynaře/tlakaře.

Náplň práce
  • montážní práce – chladicí zařízení a rozvody
  • kompletace chladicích strojů
  • montážní práce – doplňkové montáže
  • pájení
  • vakuování
  • plnění chladivy
  • demontáže
  • servis, údržba
  • malá administrativa související se servisem
Požadavky
  • praxe v oboru chlazení
  • elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50 / §6 a vyšší
  • oprávnění pro zacházení z chladivy
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyučen v příbuzném technickém oboru
  • požadujeme spolehlivost
  • krátké výjezdy v rámci ČECH
  • schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou
Nabízíme
  • mobil, služební auto je samozřejmostí
  • dlouhodobé zajímavé zaměstnání
  • sympatický pracovní kolektiv
  • možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • lidský přístup k pracovní době
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • smlouva na dobu určitou, po roce a vzájemné spokojenosti doba NEURČITÁ