Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik chlazení

vloženo:9.9.2019
firma:ISS Facility Services s.r.o., Antala Staška 38/510 - Praha 140 00
jméno:Barbora Hošková
kontakt:702 264 800
region:Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj

ISS Facility Services s.r.o. je součástí společnosti ISS, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901 a dnes je nejvýznamnějším světovým dodavatelem v oblasti Facility Services a globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facility služeb.

Přijmeme Technika chlazení ( celá ČR)

Náplň práce
  • montážní práce – chladicí zařízení a rozvody
  • kompletace chladicích strojů
  • montážní práce – doplňkové montáže
  • pájení
  • vakuování
  • plnění chladivy
  • demontáže
  • servis, údržba
  • malá administrativa související se servisem
Požadavky
  • praxe v oboru chlazení
  • elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50 / §6 a vyšší
  • oprávnění pro zacházení z chladivy
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyučen v příbuzném technickém oboru
  • požadujeme spolehlivost
  • krátké výjezdy v rámci ČECH
  • schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou
Nabízíme
  • mobil, služební auto je samozřejmostí
  • dlouhodobé zajímavé zaměstnání
  • sympatický pracovní kolektiv
  • možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • lidský přístup k pracovní době
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • smlouva na dobu určitou, po roce a vzájemné spokojenosti doba NEURČITÁ