Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Elektrikář/ údržbář - Liberecký kraj

vloženo:27.8.2019
firma:ISS Facility Services s.r.o., Antala Staška 38/510 - Praha 140 00
jméno:Barbora Hošková
kontakt:702 264 800
region:Liberecký kraj

ISS Facility Services přijme elektrikáře / údržbáře do dvousměnného provozu na HPP

Popis pozice:
  • Zajištění údržby objektu
  • Elektro práce
  • údržba technologií
  • Řešení drobných oprav v budově a případně řešení oprav při havarijním stavu
Pracovní doba:
  • HPP 40 hod. týdně
  • Možnosti Po – Pá 8 hod. 7 – 15:30 popř. na 11 hod.
  • krátký – dlouhý týden 10 – 22 vč. víkendů
Požadujeme
  • Nutná vyhláška 50/1978 Sb. §6
  • Praxe vítána není však podmínkou
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivý a odpovědný přístup k práci a svěřeným věcem
Nabízíme
  • Nástup možný ihned
  • Zaškolení
  • Poskytnutí veškerých pomůcek
  • Stabilní místo v silné nadnárodní společnosti