Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projektant - zaměření TZB, VZT, ZTI, elektro

vloženo:23.8.2019
firma:Energy Benefit Centre a.s.
kontakt:Ing. Zdeněk Zachariáš - ředitel pobočky Brno
region:Jihomoravský kraj

Projektant - zaměření TZB, VZT, ZTI, elektro (samostatný nebo pomocný projektant, i brigáda, pobočka Brno)

Firma zajišťuje pro své klienty zejm. z veřejného sektoru mj. projekty (všech stupňů), získání dotací (OPŽP, MMR, MŠMT aj.), administraci dotačních projektů, technické i autorské dozory aj. Hlavním zaměřením je snižování energetické náročnosti stávajících objektů, výstavba nových pasivních objektů, instalace obnovitelných zdrojů, VZT aj.

Náplň práce:
  • Projekce TZB (výměna zdrojů – pevná i plynná paliva, TČ atd.)
  • Projekce VZT
  • Projekce ZTI
  • Projekce Elektro, související MaR, autorizace výhodou!
  • inženýrské, administrativní aj. činnosti spojené s projekty, s realizací i s prací pobočky
Požadujeme:
  • Pečlivost, pracovitost, efektivitu, spolehlivost
  • Alespoň SŠ vzdělání příslušného směru, raději student nebo absolvent VŠ
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Dobrá znalost kreslícího 2D programu AutoCAD, příp. i 3D programu (výhodou Revit)
  • Výhodou předchozí praxe
  • Požadovaná pracovní kapacita: nejlépe 25 a více hodin /týdně
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní renomované společnosti v oblasti energetických dotací a projekce
  • Pěkné pracovní prostředí v pobočce firmy v Brně
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu i efektivitě (pobočky i jednotlivce)
  • Získání cenných zkušeností s kompletním průběhem a vedením zakázek, realizací aj.
  • Možnost práce na HPP, DPP, ŽL – tj. možnost spolupráce na plný nebo částečný úvazek.

Nástup možný po dohodě ihned!

Svoje písemné nabídky s profesním CV a s uvedením vlastní orientační představy očekávaného finančního ohodnocení, s uvedením možné pracovní kapacity (běžný týden) i s aktuální fotografií prosím posílejte výhradně elektronicky na níže uvedený e-mailový kontakt.

Kontakt:
Energy Benefit Centre a.s.
www.energy-benefit.cz

Ing. Zdeněk Zachariáš - ředitel pobočky Brno, zdenek.zacharias@energy-benefit.cz