Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik pro stavební materiály - student

vloženo:22.8.2019
firma:DEK a.s.
jméno:Jitka Kratochvílová
kontakt:jitka.kratochvilova@dek-cz.com
region:Praha

Oddělení technické podpory nákupu obchodní společnosti Stavebniny DEK a.s. hledá kolegu/kolegyni na pozici:
Technik pro stavební materiály - student.

Pozice je vhodná pro studenty posledních ročníků VŠ, ale také pro čerstvé absolventy. Chceš získat praxi ještě při studiu VŠ? Baví tě sledovat novinky v oblasti stavebních technologií? Chceš se stát odborníkem v oblasti stavebních materiálů? Pak je nabídka určena právě Tobě.

Pracovní náplň:
  • Budeš spolupracovat se zkušenými techniky Atelieru DEK na zavádění výrobků do sortimentu
  • Budeš provádět laboratorní zkoušení vlastností výrobků
  • Budeš spravovat technické informace k přidělené skupině výrobků
  • Budeš se podílet na návrhu stavebních konstrukcí
  • Můžeš také spolupracovat na výzkumu a vývoji v oblasti stavebních materiálů a systémů (možnost spojit s vypracováním diplomové práce, pro které máme dostatek zajímavých témat)
Požadujeme:
  • Student (4. nebo 5. ročník) nebo absolvent VŠ stavební
  • Zájem o techniku, stavebnictví, nové technologie
  • Možnost pracovat alespoň dva dny v týdnu
  • Znalost práce na PC (MS Office, CAD, znalost BIM výhodou)
  • Schopnost číst a komunikovat v angličtině je výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme:
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Technické zaškolení
  • Praxi při studiu v Atelieru DEK
  • Po absolvování VŠ možnost přejít na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost využívání firemních benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu