Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Elektrikář/údržbář- Revizní technik

vloženo:9.8.2019
firma:ISS Facility Services s.r.o.
jméno:Timea Říhová
kontakt:778487045
region:Praha, Středočeský kraj

ISS Facility Services s.r.o. je součástí společnosti ISS, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901 a dnes je nejvýznamnějším světovým dodavatelem v oblasti Facility Services a globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facility služeb.

ISS hledá zaměstnance na pozici Elektrikář/údržbář a Revizního technika.

Elektrikář/údržbář

Náplň práce:
Zajištění správy objektu, elektro údržba, drobné opravy budovy, výjezdy (pohotovost) 1x cca za 5 týdnů

Požadujeme:
Způsobilost podle § 6 vyhlášky 50/1978 Sb, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivý a odpovědný přístup k práci, řidičský průkaz skupiny B výhodou flexibilitu.

Nabízíme:
Stabilní místo v silné nadnárodní společnosti, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na penzijní připojištění, zajištění Multisport karty.Výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce na účet.