Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Revizní technik - Čechy

vloženo:9.8.2019
firma:ISS Facility Services s.r.o.
jméno:Mgr. Timea Říhová
kontakt:778 487 054
region:Praha, Středočeský kraj

ISS Facility Services s.r.o. je součástí společnosti ISS, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901 a dnes je nejvýznamnějším světovým dodavatelem v oblasti Facility Services a globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facility služeb.

ISS hledá do svého týmu Revizního technika na HPP

Náplň práce:
Odpovídá za dodržení termínů servis/revize na objektech, provádí servis, revize spotřebičů, strojů. Provádí kontrolu a zabezpečovací činnosti, komunikuje se subdodavateli, eviduje revizní a servisní zprávy. Zajišťuje soulad s legislativou v oblasti technické správy budov, řeší havarijní stavy. Cestuje v rámci ČR

Požadujeme:
Způsobilost podle § 9 vyhlášky 50/1978 Sb, Rozsah E1A (může být i propadlý dokážeme ji obnovit), Flexibilitu a ochotu cestovat po ČR.

Nabízíme:
Stabilní místo v silné nadnárodní společnosti, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na penzijní připojištění, zajištění Multisport karty. Výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce na účet. Velmi zajímavé platové ohodnocení