Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Specialista pro výrobkovou dokumentaci

vloženo:11.7.2019
firma:DEK a.s.
jméno:Jitka Kratochvílová
kontakt:jitka.kratochvilova@dek-cz.com
region:Praha
Pracovní náplň:
  • Správa dokumentů k výrobkům ze sortimentu Stavebnin DEK
  • Zajišťování dokumentů při zavádění výrobků do sortimentu
  • Komunikace s dodavateli při zajišťování a správě dokumentů
  • Sledování technických norem ke stavebním výrobkům a výrobkům pro TZB
Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, zaměření na materiály je výhodou
  • Pečlivost a schopnost udržet pořádek v dokumentech
  • Znalost práce na PC (zejména MS Office)
  • Zkušenosti s výrobkovou legislativou jsou výhodou
Nabízíme:
  • Možnost i zkráceného úvazku
  • Postupné odborné zaškolení
  • Možnost odborného růstu
  • Motivující finanční ohodnocení zahrnující 13. plat
  • Možnost využívání firemních benefitů (stravenkovou kartu, zaměstnanecké slevy, 5 týdnů dovolené)
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu