Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Rozpočtář TZB (vytápění)

vloženo:25.6.2019
firma:Pražská plynárenská, .a s.
jméno:Tomáš Hájek
kontakt:tomas.hajek@ppas.cz, tel:702099059
region:Praha

ROZPOČTÁŘ (VYTÁPĚNÍ, TZB)

Pro naši novou dceřinou společnost Montservis Praha hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici rozpočtář.

JAKÁ PRÁCE VÁS ČEKÁ?
  • výpis materiálu z projektové dokumentace
  • zajišťování podkladů nutných pro zpracování rozpočtu
  • sestavení výkazu výměr
  • zpracování položkového rozpočtu
  • zpracování podkladů nutných pro proces přípravy stavby
NAŠE POŽADAVKY?
  • min. SŠ vzdělání (obor stavební nebo strojní)
  • praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • dobrá orientace v projektové dokumentaci TZB
  • znalost způsobu oceňování prací
  • znalost ceníků stavebních prací ÚRS
  • přehled o materiálech a výrobcích na trhu
  • uživatelská znalost MS Office (Excel)
NABÍZÍME:
  • možnost rozvoje v oblasti zpracování rozpočtů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • výborný pracovní kolektiv
  • různorodou pracovní náplň dle dané zakázky
  • finanční ohodnocení nad rámec mzdy (prémie a bonusy)

Nástup možný ihned