Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Stavbyvedoucí TZB

vloženo:12.6.2019
firma:Kajima Czech Design and Construction s.r.o.
jméno:Ilona Dufková
kontakt:+420 602 766 025, ilona.dufkova@kajima.cz
region:Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj

Kajima Czech Design and Construction s.r.o., generální dodavatel pozemních staveb, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ TZB

Náplň práce:
  • příprava cenových nabídek v oblasti TZB
  • spolupráce při výběru zhotovitelů
  • koordinace prací zhotovitelů na stavbě
  • řízení a kontrola prováděných prací
  • komunikace s TDI a projektantem
Požadujeme:
  • SŠ, VŠ vzdělání v technických oborech
  • Praxe minimálně 3 roky v přípavě a realizaci větších stavebních
  • zakázek
  • Autorizace výhodou, ale nikoliv podmínkou
  • Pracovní nasazení a ochotu cestovat v rámci ČR
  • Smysl pro týmovou práci
  • Základní znalost angličtiny výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
  • Práci ve stabilní společnosti s významným zahraničním
  • vlastníkem
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Firemní program benefitů včetně 5.týdne dovolené
  • Služební vůz k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní vzdělávání