Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik elektro – junior

vloženo:12.6.2019
firma:JOBPOINT spol. s r. o.
jméno:Petra Pětníková
kontakt:Hr@jobpoint.sk
region:Praha

Pro dodavatele komplexních řešení v oblasti chlazení hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce:
  • Práce na chladících a klimatizačních zařízeních ve společnosti senior technika chlazení - servisní prohlídky, opravy, zprovoznění zařízení u zákazníka.
  • Samostatná činnost i mimo práce elektro po zaškolení (výměna filtrů, čištění klimatizací, práce s hydraulickým okruhem, atd.)
  • Pomocné práce dle potřeby servisního oddělení.
  • Komunikace s koordinátorem servisu / vedoucím servisního oddělení – požadavek na zajištění náhradních dílů, info ohledně oprav, atd.
  • Vyplňování servisních listů.

V případě zájmu možnost přeškolení na technika chlazení.

Požadavky:
  • SOU/SOŠ (vzdělání v oboru elektro, nebo mechanik pro chladicí zařízení.
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhl. 50/78 Sb. § 6
  • Chuť a ochota vzdělávat se
Nabízíme:
  • Práce ve stabilní společnosti.
  • Odborná školení.
  • Stravenky.
  • Jazykové kurzy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Kariérní růst.

Pozice je vhodná pro absolventy bez praxe.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis, v průběhu několika dnů budete kontaktováni.