Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projektant vzduchotechnických zařízení – junior projektant

vloženo:30.5.2019
firma:KLIMAKOM, SK s.r.o.
jméno:Ing. Aleš Menc
kontakt:menc@klimakom.cz tel. 723 249 802
region:Jihomoravský kraj, Slovensko

Projekční firma Klimakom, SK s. r.o. s pobočkami v Brně a Bratislavě hledá do rozšiřujícího se pracovního týmu projektanta TZB se specializací na vzduchotechniku. Možnost spolupráce i formou dlouhodobé brigády. Zpracováme projekty zejména administrativních, obchodních, bytových a polyfunkčních objektů v ČR a na Slovensku.

Náplň práce:
  • vypracování dílčích celků projektů vzduchotechniky pod vedením vedoucího
  • orientace ve stavebních podkladech
  • návrh tras a rozvodů VZT, dimenzování koncových elementů
  • základní koordinace s ostatními profesemi
  • předávání požadavků na navazující profese
  • později účast na koordinačních jednáních a kontrolních dnech
  • týmová práce a spolupráce
Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru TZB
  • uživatelská znalost AutoCADu
  • znalost Revit výhodou
  • znalost MS World, MS Excel
  • schopnost trvalého vzdělávání
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost týmové spolupráce
Nabízíme:
  • práci v týmu odborně vzdělaných spolupracovníků
  • odpovídající finanční ohodnocení formou 13.platu
  • zajímavé týmové volnočasové aktivity
  • profesní růst v oboru

Datum nástupu: dohodou

Místo pracoviště: Brno nebo Bratislava
Vhodné i pro absolventy nebo formou dlouhodobé brigády.
Kontakt: menc@klimakom.cz tel. 723 249 802