Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Odborný prodejce - ELEKTRO

vloženo:22.5.2019
firma:DEK a.s.
jméno:Jitka Kratochvílová
kontakt:jitka.kratochvilova@dek-cz.com
region:Středočeský kraj

Pracovní náplň:

  • Přímý prodej elektroinstalačního materiálu na prodejně
  • Přijímání a realizace objednávek zákazníků
  • Odborné konzultace a poradenství
  • Dohled nad řešením reklamací a stížností
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli
  • Komunikace napříč celou firmou a vzájemná spolupráce
Požadujeme:
  • Znalost oboru elektroinstalačních materiálů
  • Nadšení pro obchod a pro kontakt s lidmi
  • Vstřícné a slušné vystupování, ochota poradit
  • Orientace na výsledek a cílevědomost
  • Znalost práce na PC a řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
  • Po zapracování očekávaná měsíční mzda 35.000-40.000 Kč
  • Zaměstnání na HPP
  • Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky
  • Široké kariérní příležitosti
  • Firemní vzdělávání a společenské akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Možnost využití sick days
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Moderní pracovní prostředí a vybavení