Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Regionální technik

vloženo:16.5.2019
firma:DEK a.s.
jméno:Jitka Kratochvílová
kontakt:jitka.kratochvilova@dek-cz.com
region:Praha

Pracovní náplň:

  • Technická podpora architektům, projektantům a realizačním firmám (od podlah, přes příčky až ke střešním konstrukcím)
  • Technické poradenství k dodávaným materiálům
  • Práce v pohodlí kanceláře, ale i na zajímavých stavbách
Požadujeme:
  • Technické myšlení a ochotu učit se novým věcem
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Základní znalost práce s MS Office a CAD (2D)
  • Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
  • Zaměstnání na HPP (vhodné i pro absolventy)
  • Vstupní technické a administrativní zaškolení, průběžný vzdělávací program a individuální zaškolení s kolegy
  • Předávání firemního know how
  • Profesionální růst
  • Po zapracování služební automobil, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění a stravenky

Pracoviště:
Praha 10 - Hostivař