Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Asistent regionálního technika - student

vloženo:16.5.2019
firma:DEK a.s.
jméno:Jitka Kratochvílová
kontakt:jitka.kratochvilova@dek-cz.com
region:Praha

Pracovní náplň:

  • Podpora regionálních techniků
  • Spolupráce na technických výstupech kolegů
  • Administrace zakázek a objektů
  • Technické poradenství pro obchodní složky společnosti
  • Soustavné vzdělávání
Požadujeme:
  • Student VŠ stavební - obory týkající se pozemních staveb
  • Znalost práce na PC (Office, CAD)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilita
  • Možnost pracovat dva až tři dny v týdnu
Nabízíme:
  • Vlastní školící program
  • Praxi při studiu
  • Po absolvování VŠ je možné přejít na HPP
  • Zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Mladý kolektiv
  • Prostředí silné a stabilní firmy
  • Aktivní účast na rozvoji know how firmy

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny