Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Mobilní technik údržby

vloženo:9.5.2019
firma:ISS Facility Services s.r.o.
jméno:Tímea Říhová
kontakt:timea.rihova@cz.issworld.com
region:Praha

ISS Facility Services s.r.o. hledá pracovníky pro významného zákazníka podnikajícího v telekomunikacích v regionu Střední Čechy na pozici Mobilní technik údržby.

Náplň práce:
  • Provádění každodenních údržbářských, elektrikářských a TSB prací na provozovnách/ objektech v naší správě
  • Realizace pozáručních oprav především v oblasti elektro
  • Nákup drobných náhradních dílů
  • Spolupráci s externími dodavateli
Požadujeme
  • SOŠ/SOU technického zaměření
  • Oprávnění dle vyhlášky 50/78Sb. (min. § 6)
  • Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
  • HPP smlouva na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou
  • Stabilní místo v mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Zajištění MultiSport karty
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny