Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projektant vytápění, projektant zdravotechniky

vloženo:9.5.2019
firma:CM projekt, s.r.o.
jméno:Marek Cabal
kontakt:775720727, mcabal@cmprojekt.cz
region:Jihomoravský kraj

Projekční kancelář CM projekt, s.r.o., hledá do svého rozšiřujícího se týmu projektanta vytápění a projektanta zdravotechniky. Zpracováváme projekty rodinných domů, bytových domů, administrativních objektů, nemocničních zařízení, hotelů, výrobních areálů apd. Projektujeme pasivní vytápění a chlazení stropními systémy, aktivním jádrem.

Požadujeme:
  • Vzdělání SŠ nebo VŠ
  • Praxe v oboru je výhodou
  • Nutná znalost AUTOCAD, Protech
  • Znalost programů Techcon, CADKON výhodou
  • znalost práce na PC – MS Office
  • časovou flexibilitu, zodpovědnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce.
Náplň práce:
  • výkon pozice projektanta ÚT nebo ZTI pod dohledem zkušených kolegů
  • tvorba technického řešení – výpočty, kreslení
  • zpracování projektové dokumentace v oblasti ÚT nebo ZTI
  • vytváření dokumentace ve všech projekčních stupních (studie, územní řízení, stavební povolení, výběr zhotovitele, prováděcí projekt)
  • koordinace s ostatními profesemi, požadavky na ostatní profese
  • práce na samostatných projektech, nebo v týmu na větších projektech
Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí, moderní technika i softwarové vybavení
  • práce na HPP
  • profesní růst
  • služební telefon s neomezeným tarifem
  • práci na zajímavých projektech, vč. alternativních zdrojů energie
  • odpovídající motivační finanční ohodnocení
  • odborné vzdělávání
  • sick day

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny