Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ZASTOUPENÍ - území Čechy

vloženo:6.5.2019
firma:Hellstein spol. s r.o.
jméno:Rostislav Hellstein
kontakt:dec@hellstein.cz
region:Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Náplň práce:

Aktivní vyhledávání nových obchodních případů, klientů
Analýza poptávek, technické poradenství, technické konzultace
Nabídková činnost, servisní podpora a realizace obchodních případů (vyhledání realizačních firem v místě realizace)
Vyhledání vhodného prostoru pro realizaci vlastního skladu a místa k prezentaci (na území Středních Čech) pro zájemce z území Čech, poté vyhledání vlastních obchodních zástupců

Požadujeme:

Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
Velmi aktivní přístup, kreativitu a flexibilitu
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti, zkušenost vést menší tým lidí (1-5)
Znalost práce na PC - MS Office, internet
Řidičské oprávnění skupiny B, chuť cestovat

Nabízíme:

Přístup rodinné firmy
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení
Profesní růst v oboru, vytvoření vlastního týmu (obchodní zástupce apod.)
Home office - práce z domu, poté v prostorách zastoupení
Práci v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody
Notebook, mobilní telefon
Po zapracování nové osobní vozidlo Škoda
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků

Místo výkonu: ​Home Office, území Čech

Platové ohodnocení:

​Fixní mzda + průžná mzda dle vlastní aktivity a úspěchů + pohyblivá složka z výkonu celého zastoupení - po zapracovnání cca. od 50.000,- Kč a více/měsíčně
více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny