Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Obchodně technický zástupce

vloženo:6.5.2019
firma:TESTO, s. r. o.
jméno:Miloslav Moc
kontakt:moc@testo.cz
region:Praha

Společnost Testo, jedna z předních firem v oblasti prodeje profesionální měřicí techniky hledá do svého pracovního kolektivu aktivního obchodníka.

Náplň Vaší práce:

  1. Prezentace a prodej portfolia produktů společnosti, budování a rozvíjení vztahů se zákazníky
  2. Denní prodejní činnost, konzultace, návštěvy u zákazníků, tvorba cenových nabídek
  3. Spolupráce s týmy technické a zákaznické podpory

Požadujeme od Vás:

  1. VŠ technického směru (elektro, strojní)
  2. Flexibilitu a samostatnost s orientací na výsledek
  3. ŘP skupiny B
  4. Anglický jazyk výhodou
Nabízíme Vám :
  1. Zaměstnání s atraktivními pracovními podmínkami a systém bonusů
  2. Automobil, notebook, telefon i pro osobní využití
  3. Zodpovědná a nezávislá pozice s příležitostí pro osobní a profesní růst
  4. 5 týdnů dovolené
  5. Příspěvek na stravu
  6. Individuálně řešené bonusy na životní a důchodové připojištění a příspěvek na bydlení

Nástup : dle dohody, pracoviště Praha 5

V případě Vašeho zájmu o pracovní nabídku zašlete životopis na email moc@testo.cz.
Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice : Obchodně technický zástupce

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny