Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projektant, kreslič pro pozemní stavby

vloženo:9.4.2019
firma:Energy Benefit Centre a.s.
jméno:Ing. Jan Zachoval – ředitel pobočky HK
kontakt:jan.zachoval@energy-benefit.cz
region:Královéhradecký kraj

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Za účelem doplnění týmu pobočky v Hradci Králové hledáme kolegyni / kolegu na pozice projektant, kreslič pro pozemní stavby

Pro rozšíření činnosti pobočky v Hradci Králové hledáme do našeho profesionálního a kreativního týmu kolegyni/kolegu na pozici projektant, kreslič. Kromě standardního Autocadu uvítáme ochotu učit se nové věci. Případná znalost tvorby projektů budov založených na informačním modelu (BIM), pomocí software REVIT je ocenitelnou výhodou. Orientujeme se na pozemní stavitelství, kde převažují energeticky šetrné rekonstrukce budov s využitím nejmodernějších materiálů a dostupných technologií vytápění využívající obnovitelné zdroje. Technologie jako absorpční plynová tepelná čerpadla, nucené větrání s rekuperací, fotovoltaika, fototermika pro ohřev teplé vody jsou na denním pořádku. Novostavby projektujeme jako nízkoenergetické, nulové, pasivní či dokonce aktivní :-)

Náplň práce:
  • Projekční činnost ve všech úrovních od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele
  • Vykonávání autorského dozoru event. technického dozoru stavebníka při realizaci stavby
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
  • Znalost práce na PC (Autocad, Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Znalost kreslícího programu REVIT – výhodou
  • Schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
  • Spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita, loajalita
Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr, případně DPP, či spolupráce na ŽL
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení – třísložkový plat závislý na výkonu jednotlivce, pobočky a výsledcích celé firmy
  • Spolupráci na zajímavých projektech
  • Předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek i zpracováním projektových dokumentací

Nástup možný ihned.

Svoje písemné nabídky s fotografií a profesními životopisy prosím posílejte na níže uvedený e mailový kontakt.

Kontakt:

Energy Benefit Centre a.s.
www.energy-benefit.cz

Ing. Jan Zachoval – ředitel pobočky HK
tel: 270 003 956, 737 221 008
e-mail: jan.zachoval@energy-benefit.cz

Ing. Libor Novák – ředitel společnosti
tel: 270 003 301, 724 321 332
e-mail: libor.novak@energy-benefit.cz

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny