Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Elektronik

vloženo:28.3.2019
firma:Kermi s.r.o.
region:Plzeňský kraj

Hledáme zaměstnance na volnou pracovní pozici - elektronik.

Náplň práce:
  • diagnostika řídících systémů strojů
  • úprava a tvorba nových programů pro řídící systémy strojů
  • nastavování parametrů frekvenčních měničů + diagnóza
  • úpravy a opravy elektronických zařízení
  • volba vhodných senzorů a jejich nastavování
  • návrhy elektrických zapojení strojů včetně řídícího systému pro nové nebo repasované stroje
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání, elektrotechnického zaměření
  • znalost řídících systémů Simatic
  • znalost NJ výhodou
  • časová flexibilita
  • vyhláška 50/78 Sb., § 5
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční a letní prémie
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti dojezdu až 5.400,-
  • dopravné paušál
  • stravenky v hodnotě 80,- Kč, firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné roční zhodnocování mzdy
  • jazykové kurzy, odborná školení
  • výhodné telefonní tarify
  • příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
  • program „Employee Life Assistant“ - anonymní služba v oblasti právní, sociální a finanční pomoci

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny