Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Montážník Elektro

vloženo:15.3.2019
firma:Evora CZ, s.r.o.
kontakt:info@evora.cz, 722 150 190
region:Jihomoravský kraj

Společnost Evora CZ, s.r.o. je prestižní výhradně česká společnost specializující se na projekci, realizaci a servis komplexního řešení technického zařízení budov, konkrétně vzduchotechniku, vytápění, chlazení, fotovoltaiku, zdravotechniku, centrální vysávání a elektroinstalaci

Hledáme zaměstnance na pozici
Elektrikář

Nástup: dle dohody

Provozovna firmy: Brno - Šlapanice

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Elektroinstalační a elektromontážní práce NN.
  • Elektroinstalace silnoproud, slaboproud (např. inteligentní elektroinstalace).
POŽADUJEME
  • SOU nebo SŠ – elektrotechn. směru - vhodné pro absolventy. Vyhláška 50/78 Sb. • Manuální zručnost, preciznost.
  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Čtení a použití technických podkladů.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz sk. B.
NABÍZÍME
  • Práci na plný úvazek ve stabilní renomované české firmě.
  • Doplnění kvalifikace, zaškolení a zapracování, a další vzdělávání. Práci ve férovém pracovním týmu.
  • Praxe v perspektivním oboru.
  • Stravenky v hodnotě 100,-/den.
  • Týden dovolené navíc a sick days.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete průvodní motivační dopis se strukturovaným životopisem na info@evora.cz nebo volejte na tel. +420 722 150 190.

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny