Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Rozpočtář/ka- přípravář/ka

vloženo:15.3.2019
firma:GEFIRA stavby s.r.o.
jméno:Ondřej Pína
kontakt:ondrej.pina@gefira.cz
region:Středočeský kraj

Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného rozpočtáře a přípraváře stavby.
Hledáme férové, spolehlivé a svědomité stavaře, které baví stavět, dovedou se pro stavbu nadchnout a jsou ochotni pro ni udělat maximum. Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše. Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá. Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu – rodiny GEFIRA.

Místo výkonu práce: střední Čechy, Sedlčany. Případně dle dohody.

Náplň práce:
  • Samostatné zpracování cenových nabídek
  • Sestavení výrobních nákladů zakázky
  • Komunikace s dodavateli, projektanty, investory
  • Samostatné vedení výběrových řízení
  • Příprava a kompletace návrhů smluv a souvisejících příloh
  • Úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím
  • Příprava harmonogramu výběrových řízení
  • Příprava podkladů pro ekonomické vyhodnocování zakázek
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru podmínkou
  • Praxe v oboru min. 3 roky
  • Znalost práce na PC, MS Office (zejména Excel)
  • Orientaci ve stavební a technické dokumentaci staveb
  • Technicko-ekonomické myšlení
  • Samostatnost, spolehlivost a důslednost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota se učit
Nabízíme:
  • HPP na dobu neurčitou
  • Kancelář na stavbě
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Mzdu 35.000 – 40.000 Kč
  • Motivační ohodnocení na základě výsledků
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • Možnost ubytování

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny