Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projektant elektro

vloženo:15.3.2019
firma:Evora CZ, s.r.o.
kontakt:info@evora.cz, 722 150 190
region:Jihomoravský kraj

Společnost Evora CZ, s.r.o. je výhradně česká společnost specializující se na projekci, realizaci a servis komplexního řešení technického zařízení budov, konkrétně vzduchotechniku, vytápění, chlazení, fotovoltaiku, zdravotechniku, centrální vysávání a elektroinstalaci

Hledáme zaměstnance na pozici: Projektant elektro - vhodné i pro absolventy

Nástup: možný ihned
Provozovna firmy: Brno - Šlapanice

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Tvorba projektů NN, VN - od projektů pro stavební povolení až po projekty pro provádění stavby
  • Zpracování návrhu řešení a výkresové dokumentace a výkazů výměr.
  • Technické poradenství pro zákazníky – konzultace před a během návrhu.
  • Koordinace projektu s ostatními profesemi.
POŽADUJEME
  • SŠ, bakalářské, vysokoškolské – elektro směru.
  • Ovládání programů elektro AutoCad.
  • Praxe v projektové činnosti elektro vítána.
  • Ale bez spolehlivosti a zodpovědnosti to nepůjde.
NABÍZÍME
  • Práci na plný úvazek ve stabilní renomované české firmě.
  • Doplnění kvalifikace, zaškolení a zapracování, a další vzdělávání. Práci v mladém kolektivu.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Praxe v perspektivním oboru TZB.
  • Placené přesčasy.
  • Stravenky v hodnotě 100,-/den.
  • Flexibilní pracovní doba.
Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete průvodní motivační dopis se strukturovaným životopisem na info@evora.cz.

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny