Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Montážník technického zařízení budov pro Jižní Čechny

vloženo:15.3.2019
firma:Evora CZ, s.r.o.
kontakt:info@evora.cz, 702 137 598
region:Jihočeský kraj

Společnost Evora CZ, s.r.o. je prestižní česká firma specializující se na projekci, realizaci a servis komplexního řešení technického zařízení budov, a to konkrétně na větrání se zpětným získáváním tepla, podlahové vytápění, chlazení, ohřev TUV, fotovoltaické el., zdravotechniku, centrální vysavače atd.

Hledáme zaměstnance na pozici: Montážník technického zařízení budov pro Jižní Čechy

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Volyně a Jižní Čechy

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Montáž rozvodů vzduchotechniky převážně pro rodinné domy či byty. Montáž koncových elementů vzduchotechniky.
  • Instalace nových vzduchotechnických zařízení (jednotek).
POŽADUJEME:
  • SOU nebo SŠ technického směru.
  • Čtení a použití technických podkladů a projektové dokumentace.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Manuální zručnost, preciznost, spolehlivost a zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Praxe v oblasti montáží vzduchotechniky.
  • Praxe v oblasti montáží vodo-topo výhodou.
  • Chuť učit se novým věcem.
NABÍZÍME
  • Práci na plný úvazek ve stabilní renomované české firmě.
  • Zaškolení.
  • Práci ve férovém pracovním týmu.
  • Praxe v perspektivním oboru.
  • Týden dovolené navíc.
  • Sick days.
  • Stravenky v hodnotě 100,-/den.

Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete průvodní motivační dopis se strukturovaným životopisem na info@evora.cz nebo volejte na tel. +420 702 137 598

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny