Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Stavební mistr (senior)

vloženo:13.3.2019
firma:GEFIRA stavby s.r.o.
jméno:Ondřej Pína
kontakt:ondrej.pina@gefira.cz
region:Středočeský kraj
Náplň práce:
  • Spolupráce na vedení technické dokumentace staveb
  • Organizace a řízení stavby podle projektové a rozpočtové dokumentace
  • Vedení podřízených pracovníků
  • Samostatná koordinace subdodavatelských firem
  • Zajištění prací v souladu s harmonogramem stavby, operativní řešení vzniklých problémů
  • Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací
  • Úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím – reporty, porady
  • Vedení stavebního deníku
  • Vedení agendy stavby (BOZP, PO, …)
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ stavební
  • Praxe na obdobné pozici 5 let
  • Orientace ve stavebních předpisech, stavebním zákonu, stavebních normách
  • Vysoká odolnost proti stresu
  • Vysoké pracovní nasazení – orientace na výsledek
  • Loajalitu, důkladnost
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, MS Project, Outlook)
  • Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost
  • Řidičský průkaz „B“
  • Autorizace v oboru pozemní stavitelství výhodou
Nabízíme:
  • HPP na dobu neurčitou
  • Mzdu 35.000 – 40.000 Kč
  • Motivační ohodnocení na základě výsledků
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Tablet
  • Služební automobil
  • Možnost ubytování

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny