Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Asistent/ka obchodního oddělení - export

vloženo:13.3.2019
firma:AVAPS s.r.o.
jméno:Markéta Berková
kontakt:+420 601 311 325; berkova@avaps.cz
region:Praha, Středočeský kraj

Společnost AVAPS s.r.o., významný a dlouholetý výrobce roletových požárních uzávěrů a kouřových zábran, hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici:

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ – EXPORT
(na HPP/možnost na částečný úvazek).

Náplň práce:
Náplní práce asistenta / asistentky obchodního oddělení je zajištění odbornější i běžné kancelářské administrativy:

  • práce v informačním systému firmy (příprava cenových nabídek, zakládání zakázek apod.)
  • příprava podkladů pro jednání a prezentací
  • komunikace se zákazníky a dealerskou sítí (vyřizování telefonních hovorů, emailů apod.)
  • výpomoc a příprava podkladů pro účetní
Požadujeme:
  • perfektní znalost němčiny (plánovaný vstup na německý trh); angličtina výhodou
  • středoškolské vzdělání, SŠ stavebně-technického směru výhodou
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
  • práci v příjemném kolektivu ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející společnosti
  • dobré platové ohodnocení a další zaměstnanecké výhody
  • nástup ihned

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny