Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projektant pozemních staveb

vloženo:12.3.2019
firma:ALP Consulting s.r.o.
jméno:Šárka Horčíková
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Pro našeho klienta, významnou projekční a inženýrskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

Náplň práce:
  • zhotovení dílčích částí projektové dokumentace pozemních staveb
  • zajištění a příprava podkladů pro profese
  • kompletace stavební části projektu
Požadavky:
  • VŠ/SŠ - obor pozemní stavby nebo architektura
  • min. 1-2 roky praxe v oboru
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • týmová spolupráce, komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • analytické, logické a kritické myšlení
  • pracovitost a pracovní nasazení
  • flexibilita, adaptibilita
  • technické znalosti v oboru, orientace ve stavebnictví
  • orientace v procesech projednávání staveb (inženýring)
  • orientace v normách, v technických podkladech a projektech
  • orientace v legislativě a předpisech (stavební zákon, PSP...)
  • znalost práce na PC - MS Office
  • znalost práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)
Výhodou:
  • zkušenosti s velkými projekty (500 mil.+)
  • praxe v zahraničí v oboru
  • znalost AJ nebo NJ
  • znalost BIM (Revit)
Nabízíme:
  • prostor pro velkou profesní realizaci
  • zázemí prosperující společnosti ve významné projekčních kanceláří v ČR
  • možnost rychlého kariérního růstu
  • možnost práce na zahraničních projektech
  • stabilní zaměstnání
  • přímé propojení s realizací staveb
  • moderní, přátelské pracovní prostředí, důvěru a pružnou pracovní dobu
  • podpora kolegů a vedení
  • program zaškolení v Autodesk Revit (BIM)
  • dobré platové ohodnocení
  • benefity (variabilní složka platu, týden dovolené navíc, možnost práce z domova, stravenky, multisport karta, rodinný tarif...)

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

více informací

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny