Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Obchodně technický konzultant pro Střední Čechy

vloženo:5.3.2019
firma:Brilon a.s.
jméno:Ing. Dana Nečásková
kontakt:info@brilon.cz
region:Praha, Středočeský kraj
Vaším úkolem bude:
  • zajišťování technického a obchodního poradenství pro nové a stávající partnery
  • technická podpora v rámci servisní sítě
  • získávaní nových partnerů
  • reporting
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru
  • dobrou znalost práce s PC (výhodou AutoCAD)
  • ŘP skupiny B
  • časovou pružnost
  • spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, schopnost týmové práce
  • všeobecný přehled
  • praxe v oboru výhodou -TZB, měření a regulace, znalost regulace Siemens
  • bydliště v regionu
Nabízíme:
  • zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti zastupující významné evropské výrobce
  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • notebook
  • zajímavé finanční ohodnocení